STRONA GŁÓWNA

Boruta MC oraz The Irons MC zapraszają na piknik motocyklowy „Jeden Ślad. Jedna Droga. Jedno Życie.” promujący bezpieczeństwo na drogach oraz na zbiórkę krwi w ramach akcji Motoserce 2014. Impreza odbędzie się w dniu 06.09.2014 w godz.11.00-22.00 przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów al. KEN 61. Zapraszamy kluby motocyklowe do czynnego uczestnictwa w naszej imprezie. Przygotowaliśmy specjalną strefę , aby kluby mogły zaprezentować swoją działalność , historię oraz osiągnięcia (istnieje możliwość rozstawienia swoich namiotów oraz sprzedaży gadżetów itp.). Chcemy w tym dniu oprócz pokazów ratownictwa i wszystkiego co jest związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach  oraz zbiórki krwi, zaprezentować nasz styl życia oraz promować klubizm motocyklowy . Pokazać siłę i jedność motocyklistów zrzeszonych w  Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych!

 

Decyzją Rady Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych Akcja Motoserce na rok 2014 została zaplanowana na dzień

26 kwietnia

w sprawie organizacji akcji Motoserce 2014 prosimy kluby o nadsyłanie zgłoszeń na adres: jano@motoserce.pl

 

MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania.Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach.

Nasza akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa.

Pamiętajcie: KREW – DAREM ŻYCIA !

Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas pięciu edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2013 udało nam się zebrać 14.860 litrów krwi!

Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Tylko kluby, grupy czy też instytucje, które uzyskały aprobatę KPKM, mogą organizować akcję pod nazwą MOTOSERCE. Wszelkie działania pod tą nazwą, a nie zalogowane na stronie www.motoserce.pl są nielegalne. Znak towarowy jak i nazwa MOTOSERCE, są chronione patentem nr 225 596 przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

 

OFICJALNY PLAKAT AKCJI MOTOSERCE 2014

 

 

 

 

Oni mają MOTOSERCE
Motoserce

Skóra Świata - "Motoserce"